CLC125US48
XP PowerXP Power
CLC125US48 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLC125US48
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 55W
Duomenų lapai: CLC125US48.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CLC125US48 specifikacijos
Dalies numeris CLC125US48 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 55W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1505 pcs Duomenų lapas CLC125US48.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Serija CLC Galia (vatais) 55W (125W Forced Air)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.6A Patvirtinimai CB