CLC1200IDP8
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLC1200IDP8
Gamintojas / Gamintojas: Exar Corporation
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 700KHZ 8DIP
Duomenų lapai: CLC1200IDP8.pdf
  • Pranešimas
CLC1200IDP8 specifikacijos
Dalies numeris CLC1200IDP8 Gamintojas Exar Corporation
apibūdinimas IC OPAMP GP 700KHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4980 pcs Duomenų lapas CLC1200IDP8.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) ±2 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 125µV
Slew Rate 1.2 V/µs Serija -
Išvesties tipas - Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - tiekimas 20mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 20mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 500pA Stiprintuvo tipas General Purpose
-3db juostos plotis 700kHz