CLC1200ISO8X
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLC1200ISO8X
Gamintojas / Gamintojas: Exar Corporation
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC
Duomenų lapai: CLC1200ISO8X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CLC1200ISO8X specifikacijos
Dalies numeris CLC1200ISO8X Gamintojas Exar Corporation
apibūdinimas IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22713 pcs Duomenų lapas CLC1200ISO8X.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) ±2.3 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 125µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Slew Rate 1.2 V/µs
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Kiti vardai 1016-1944-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Dabartinis - tiekimas 1.3mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 20mA Dabartinis - įvesties prieštaravimas 500pA
Stiprintuvo tipas General Purpose -3db juostos plotis 700kHz