MKS4C024702A00JSSD
WIMAWIMA
MKS4C024702A00JSSD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS4C024702A00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC RAD
Duomenų lapai: MKS4C024702A00JSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MKS4C024702A00JSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS4C024702A00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 505402 pcs Duomenų lapas MKS4C024702A00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1684
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos General Purpose