MKS4B051004J00MSSD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS4B051004J00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 20% 50VDC RAD
Duomenų lapai: MKS4B051004J00MSSD.pdf
  • Pranešimas
MKS4B051004J00MSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS4B051004J00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 10UF 20% 50VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62460 pcs Duomenų lapas MKS4B051004J00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 30V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1683
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 10µF Programos General Purpose