MKS4C052206D00KSSD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS4C052206D00KSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 22UF 10% 63VDC RAD
Duomenų lapai: MKS4C052206D00KSSD.pdf
  • Pranešimas
MKS4C052206D00KSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS4C052206D00KSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 22UF 10% 63VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49601 pcs Duomenų lapas MKS4C052206D00KSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.512" W (31.50mm x 13.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1690
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.945" (24.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 22µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 22µF Programos General Purpose