TLMB3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMB3100-GS08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLMB3100-GS08
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD
Duomenų lapai: TLMB3100-GS08.pdf
  • Pranešimas
TLMB3100-GS08 specifikacijos
Dalies numeris TLMB3100-GS08 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 4550 pcs Duomenų lapas TLMB3100-GS08.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 428nm Bangos ilgis - dominuojantis 466nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.9V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 2-PLCC Dydis / Matmenys 3.00mm L x 2.80mm W
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai 751-1158-1
TLMB3100GS08
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Reitingas 8mcd Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 2.40mm Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 1.75mm
funkcijos - Išsamus aprašymas Blue 466nm LED Indication - Discrete 3.9V 2-SMD, J-Lead
Dabartinis testas 10mA Konfigūracija Standard