TLMB1100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMB1100-GS08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLMB1100-GS08
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas LED BLUE 0603 SMD
Duomenų lapai: TLMB1100-GS08.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TLMB1100-GS08 specifikacijos
Dalies numeris TLMB1100-GS08 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas LED BLUE 0603 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148395 pcs Duomenų lapas TLMB1100-GS08.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 428nm Bangos ilgis - dominuojantis 466nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.9V Žiūrėjimo kampas 160°
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 751-1156-6
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Reitingas 5mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Objektyvo skaidrumas - Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.65mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Blue 466nm LED Indication - Discrete 3.9V 0603 (1608 Metric) Dabartinis testas 10mA