TLMF3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMF3100-GS08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLMF3100-GS08
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD
Duomenų lapai: TLMF3100-GS08.pdf
  • Pranešimas
TLMF3100-GS08 specifikacijos
Dalies numeris TLMF3100-GS08 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 5273 pcs Duomenų lapas TLMF3100-GS08.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 610nm Bangos ilgis - dominuojantis 605nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 2-PLCC Dydis / Matmenys 3.00mm L x 2.80mm W
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai 751-1164-2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Reitingas 50mcd Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 2.40mm Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 1.75mm
funkcijos - Išsamus aprašymas Orange 605nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, J-Lead
Dabartinis testas 10mA Konfigūracija Standard