MDY475R00B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDY475R00B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 475 OHM 0.1% 1/8W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MDY475R00B.pdf2.MDY475R00B.pdf
  • Pranešimas
MDY475R00B specifikacijos
Dalies numeris MDY475R00B Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 475 OHM 0.1% 1/8W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 10005 pcs Duomenų lapas 1.MDY475R00B.pdf2.MDY475R00B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.291" L x 0.091" W (7.40mm x 2.30mm)
Serija MD Atsparumas 475 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.244" (6.20mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 475 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil