MDY120R00T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDY120R00T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 120 OHM 0.01% 1/8W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MDY120R00T.pdf2.MDY120R00T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
MDY120R00T specifikacijos
Dalies numeris MDY120R00T Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 120 OHM 0.01% 1/8W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6321 pcs Duomenų lapas 1.MDY120R00T.pdf2.MDY120R00T.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.291" L x 0.091" W (7.40mm x 2.30mm)
Serija MD Atsparumas 120 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.244" (6.20mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120 Ohms ±0.01% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil