MDY3K6500Q
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDY3K6500Q
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 3.65K OHM 0.02% 1/8W RADIAL
Duomenų lapai: 1.MDY3K6500Q.pdf2.MDY3K6500Q.pdf
  • Pranešimas
MDY3K6500Q specifikacijos
Dalies numeris MDY3K6500Q Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 3.65K OHM 0.02% 1/8W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6622 pcs Duomenų lapas 1.MDY3K6500Q.pdf2.MDY3K6500Q.pdf
Tolerancija ±0.02% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.291" L x 0.091" W (7.40mm x 2.30mm)
Serija MD Atsparumas 3.65 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.244" (6.20mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.65 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil