V375B3V3M150BF
Vicor CorporationVicor Corporation
V375B3V3M150BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B3V3M150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Duomenų lapai: V375B3V3M150BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 245 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375B3V3M150BF specifikacijos
Dalies numeris V375B3V3M150BF Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 245 pcs Duomenų lapas V375B3V3M150BF.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 3.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 425V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 250V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V375B3V3M150BF
Linijinis reglamentas 79% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 45.45A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 250V - 425V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B3V3M150BG2
V375B3V3M150BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 5900 pcs
parsisiųsti: V375B3V3M150BG2.pdf
RFQ
V375B3V3M100BS
V375B3V3M100BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 5123 pcs
parsisiųsti: V375B3V3M100BS.pdf
RFQ
V375B3V3M150BF2
V375B3V3M150BF2
Gamintojai: Vicor Corporation
apibūdinimas: CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Sandelyje: 249 pcs
parsisiųsti: V375B3V3M150BF2.pdf
V375B3V3M150BF3
V375B3V3M150BF3