V375B3V3M150B2
Vicor CorporationVicor Corporation
V375B3V3M150B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B3V3M150B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Duomenų lapai: V375B3V3M150B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 250 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375B3V3M150B2 specifikacijos
Dalies numeris V375B3V3M150B2 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 250 pcs Duomenų lapas V375B3V3M150B2.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 3.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 425V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 250V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V375B3V3M150B2
Linijinis reglamentas 79% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 45.45A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 250V - 425V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)