V375B3V3M150B
VicorVicor
V375B3V3M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375B3V3M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Duomenų lapai: V375B3V3M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375B3V3M150B specifikacijos
Dalies numeris V375B3V3M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4370 pcs Duomenų lapas V375B3V3M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 45.45A
Bazinės dalies numeris V375B3V3M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375B3V3M100BS
V375B3V3M100BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 5123 pcs
parsisiųsti: V375B3V3M100BS.pdf
RFQ
V375B3V3M150BF2
V375B3V3M150BF2
Gamintojai: Vicor Corporation
apibūdinimas: CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Sandelyje: 249 pcs
parsisiųsti: V375B3V3M150BF2.pdf
RFQ
V375B3V3M100BN2
V375B3V3M100BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4505 pcs
parsisiųsti: V375B3V3M100BN2.pdf
V375B3V3M150BG
V375B3V3M150BG
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
parsisiųsti: V375B3V3M150BG.pdf
V375B3V3M100BS3
V375B3V3M100BS3
parsisiųsti: V375B3V3M100BS3.pdf
V375B3V3M150BF3
V375B3V3M150BF3
parsisiųsti: V375B3V3M150BF3.pdf
V375B3V3M150B2
V375B3V3M150B2
Gamintojai: Vicor Corporation
Sandelyje: 250 pcs
parsisiųsti: V375B3V3M150B2.pdf
V375B3V3M150B3
V375B3V3M150B3