V375A8C400BF3
VicorVicor
V375A8C400BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A8C400BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 400W
Duomenų lapai: V375A8C400BF3.pdf
  • Pranešimas
V375A8C400BF3 specifikacijos
Dalies numeris V375A8C400BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4846 pcs Duomenų lapas V375A8C400BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A
Bazinės dalies numeris V375A8C400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A8C400BG2
V375A8C400BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 400W
Sandelyje: 391 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BG2.pdf
RFQ
V375A8C400BL
V375A8C400BL
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 362 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BL.pdf
RFQ
V375A8C400B
V375A8C400B