V375A8C400B
VicorVicor
V375A8C400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A8C400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 400W
Duomenų lapai: V375A8C400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A8C400B specifikacijos
Dalies numeris V375A8C400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4996 pcs Duomenų lapas V375A8C400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A
Bazinės dalies numeris V375A8C400 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V375A8C300BS2
V375A8C300BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 300W
Sandelyje: 5077 pcs
parsisiųsti: V375A8C300BS2.pdf
RFQ
V375A8C400B3
V375A8C400B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 400W
Sandelyje: 4594 pcs
parsisiųsti: V375A8C400B3.pdf
RFQ
V375A8C400BG
V375A8C400BG
Sandelyje: 429 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BG.pdf
V375A8C300BN3
V375A8C300BN3
parsisiųsti: V375A8C300BN3.pdf
V375A8C300BN2
V375A8C300BN2
parsisiųsti: V375A8C300BN2.pdf
V375A8C400BF2
V375A8C400BF2
Sandelyje: 353 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BF2.pdf
V375A8C400BF
V375A8C400BF
parsisiųsti: V375A8C400BF.pdf
V375A8C300BS
V375A8C300BS
parsisiųsti: V375A8C300BS.pdf
V375A8C400B2
V375A8C400B2
parsisiųsti: V375A8C400B2.pdf
V375A8C400BF3
V375A8C400BF3
parsisiųsti: V375A8C400BF3.pdf
V375A8C300BS3
V375A8C300BS3