V375A8C400BL
VicorVicor
V375A8C400BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A8C400BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 400W
Duomenų lapai: V375A8C400BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 362 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A8C400BL specifikacijos
Dalies numeris V375A8C400BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 362 pcs Duomenų lapas V375A8C400BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Kiti vardai 1102-1373
V375A8C400BL-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A
Bazinės dalies numeris V375A8C400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A8C400BG3
V375A8C400BG3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 400W
Sandelyje: 357 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BG3.pdf
RFQ
V375A8C400BF
V375A8C400BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4256 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BF.pdf
RFQ
V375A8C400BL2
V375A8C400BL2
Sandelyje: 4994 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BL2.pdf
V375A8C400BG
V375A8C400BG
Sandelyje: 429 pcs
parsisiųsti: V375A8C400BG.pdf
V375A8C400BL3
V375A8C400BL3