V24A5H300BS
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A5H300BS
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 300W
Duomenų lapai: V24A5H300BS.pdf
  • Pranešimas
V24A5H300BS specifikacijos
Dalies numeris V24A5H300BS Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5044 pcs Duomenų lapas V24A5H300BS.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 60A
Bazinės dalies numeris V24A5H300 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V24A5H400BF
V24A5H400BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 400W
Sandelyje: 197 pcs
parsisiųsti: V24A5H400BF.pdf
RFQ
V24A5H300BL2
V24A5H300BL2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 300W
Sandelyje: 257 pcs
parsisiųsti: V24A5H300BL2.pdf
RFQ
V24A5H300BS3
V24A5H300BS3