V24A5H300BL
VicorVicor
V24A5H300BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A5H300BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 300W
Duomenų lapai: V24A5H300BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 233 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24A5H300BL specifikacijos
Dalies numeris V24A5H300BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 233 pcs Duomenų lapas V24A5H300BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.4% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 60A Bazinės dalies numeris V24A5H300
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A5H300BL3
V24A5H300BL3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 300W
Sandelyje: 285 pcs
parsisiųsti: V24A5H300BL3.pdf
RFQ
V24A5H300BG
V24A5H300BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 282 pcs
parsisiųsti: V24A5H300BG.pdf
RFQ
V24A5H300BF
V24A5H300BF
Sandelyje: 4978 pcs
parsisiųsti: V24A5H300BF.pdf
V24A5H300BL2
V24A5H300BL2