V24A5H400B
VicorVicor
V24A5H400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A5H400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 400W
Duomenų lapai: V24A5H400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 203 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 203 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24A5H400B specifikacijos
Dalies numeris V24A5H400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 203 pcs Duomenų lapas V24A5H400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 80A Bazinės dalies numeris V24A5H400
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V24A5H400BF3
V24A5H400BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 400W
Sandelyje: 4439 pcs
parsisiųsti: V24A5H400BF3.pdf
RFQ
V24A5H400BG
V24A5H400BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 186 pcs
parsisiųsti: V24A5H400BG.pdf
RFQ
V24A5H300BS3
V24A5H300BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 300W
Sandelyje: 5094 pcs
parsisiųsti: V24A5H300BS3.pdf
V24A5H300BS2
V24A5H300BS2
parsisiųsti: V24A5H300BS2.pdf
V24A5H400B2
V24A5H400B2
parsisiųsti: V24A5H400B2.pdf
V24A5H300BN
V24A5H300BN
Sandelyje: 243 pcs
parsisiųsti: V24A5H300BN.pdf
V24A5H400BF
V24A5H400BF
Sandelyje: 197 pcs
parsisiųsti: V24A5H400BF.pdf
V24A5H300BS
V24A5H300BS
parsisiųsti: V24A5H300BS.pdf
V24A5H400B3
V24A5H400B3
Sandelyje: 177 pcs
parsisiųsti: V24A5H400B3.pdf
V24A5H300BN3
V24A5H300BN3
parsisiųsti: V24A5H300BN3.pdf
V24A5H400BF2
V24A5H400BF2
parsisiųsti: V24A5H400BF2.pdf
V24A5H300BN2
V24A5H300BN2
parsisiųsti: V24A5H300BN2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus