CSMS15CIC05
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
CSMS15CIC05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSMS15CIC05
Gamintojas / Gamintojas: VCC (Visual Communications Company)
Prekės aprašymas CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Duomenų lapai: 1.CSMS15CIC05.pdf2.CSMS15CIC05.pdf
  • Pranešimas
CSMS15CIC05 specifikacijos
Dalies numeris CSMS15CIC05 Gamintojas VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31277 pcs Duomenų lapas 1.CSMS15CIC05.pdf2.CSMS15CIC05.pdf
Kiti vardai CSMS15CIC05TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Mechaninis gyvenimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) 3.2 VDC Apšvietimo tipas, spalva LED, Green
funkcijos - Elektros gyvenimas -
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch Capacitive, Illuminated Surface Mount Dabartinis įvertinimas -
Spalva - pavara / kamštis Clear Grandinė -
Pavaros tipas Square, Button
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CSMSTRLE
CSMSTRLE
Gamintojai: Red Lion Controls
apibūdinimas: CONTROL LOGIC MASTER MULT 24V
Sandelyje: 173 pcs
parsisiųsti: CSMSTRLE.pdf
RFQ
CSMC174
CSMC174
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: CONN SMC JACK
Sandelyje: 7743 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CSMPF316S
CSMPF316S
apibūdinimas: CONN SMP JACK
Sandelyje: 25461 pcs
parsisiųsti:
CSMSTRV2
CSMSTRV2
Gamintojai: Red Lion Controls
apibūdinimas: CONTROL LOGIC MASTER COMMS 24V