CSMS15CIC04
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
CSMS15CIC04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSMS15CIC04
Gamintojas / Gamintojas: VCC (Visual Communications Company)
Prekės aprašymas CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Duomenų lapai: 1.CSMS15CIC04.pdf2.CSMS15CIC04.pdf
  • Pranešimas
CSMS15CIC04 specifikacijos
Dalies numeris CSMS15CIC04 Gamintojas VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33956 pcs Duomenų lapas 1.CSMS15CIC04.pdf2.CSMS15CIC04.pdf
Kiti vardai CSMS15CIC04TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Mechaninis gyvenimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) 3.8 VDC Apšvietimo tipas, spalva LED, White