CSMS15CIC01
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
CSMS15CIC01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSMS15CIC01
Gamintojas / Gamintojas: VCC (Visual Communications Company)
Prekės aprašymas CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM
Duomenų lapai: 1.CSMS15CIC01.pdf2.CSMS15CIC01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
CSMS15CIC01 specifikacijos
Dalies numeris CSMS15CIC01 Gamintojas VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas CSM DISPLAY SMT LED SQUARE 15MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30214 pcs Duomenų lapas 1.CSMS15CIC01.pdf2.CSMS15CIC01.pdf
Įveskite Capacitive, Illuminated Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab
Perjungti funkciją Off-Mom Serija CSM
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Kiti vardai CSMS15CIC01TR Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Mechaninis gyvenimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) 2.8 VDC Apšvietimo tipas, spalva LED, Red