LED60W-24
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED60W-24
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
Duomenų lapai: 1.LED60W-24.pdf2.LED60W-24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LED60W-24 specifikacijos
Dalies numeris LED60W-24 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2612 pcs Duomenų lapas 1.LED60W-24.pdf2.LED60W-24.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serija LED-60W Reitingai IP66
Galia (vatais) 60W Kiti vardai 1121-1105
LED60W24
Darbinė temperatūra -30°C ~ 65°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OVP, SCP Efektyvumas 90%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 2.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.