LED60W-170
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-170 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED60W-170
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 170V 450MA
Duomenų lapai: 1.LED60W-170.pdf2.LED60W-170.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LED60W-170 specifikacijos
Dalies numeris LED60W-170 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 170V 450MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2339 pcs Duomenų lapas 1.LED60W-170.pdf2.LED60W-170.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 170V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serija LED-60W Reitingai IP66
Galia (vatais) 60W Darbinė temperatūra -30°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 92% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 450mA 170V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 450mA