LED75W-018
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-018 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED75W-018
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 18V 4.2A
Duomenų lapai: 1.LED75W-018.pdf2.LED75W-018.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LED75W-018 specifikacijos
Dalies numeris LED75W-018 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 18V 4.2A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1855 pcs Duomenų lapas 1.LED75W-018.pdf2.LED75W-018.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serija LED-75W Reitingai IP66
Galia (vatais) 75W Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 86% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 4.2A 18V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 4.2A