LED50W-048
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED50W-048 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED50W-048
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.05A
Duomenų lapai: 1.LED50W-048.pdf2.LED50W-048.pdf
  • Pranešimas
LED50W-048 specifikacijos
Dalies numeris LED50W-048 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.05A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2707 pcs Duomenų lapas 1.LED50W-048.pdf2.LED50W-048.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 48V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Serija LED-50W Reitingai IP66
Galia (vatais) 50W Kiti vardai 93056540
Darbinė temperatūra -30°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OVP, SCP Efektyvumas 88%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 1.05A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai CE, cULus
Susiję produktai
LED50W-040-C1250-D
LED50W-040-C1250-D
Gamintojai: Thomas Research Products
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 1.25A
Sandelyje: 3457 pcs
parsisiųsti: LED50W-040-C1250-D.pdf
RFQ
LED50W-060-C0830-D
LED50W-060-C0830-D
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 20-60V 830MA
Sandelyje: 2787 pcs
parsisiųsti: LED50W-060-C0830-D.pdf
RFQ
LED50W-048-C1050-D
LED50W-048-C1050-D
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.05A