LED50W-040
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED50W-040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED50W-040
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 40V 1.25A
Duomenų lapai: 1.LED50W-040.pdf2.LED50W-040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LED50W-040 specifikacijos
Dalies numeris LED50W-040 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 40V 1.25A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2640 pcs Duomenų lapas 1.LED50W-040.pdf2.LED50W-040.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 40V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Serija LED-50W Reitingai IP66
Galia (vatais) 50W Darbinė temperatūra -30°C ~ 60°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 1.25A 40V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.25A