LED50W-042
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED50W-042 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED50W-042
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 42V 1.19A
Duomenų lapai: 1.LED50W-042.pdf2.LED50W-042.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LED50W-042 specifikacijos
Dalies numeris LED50W-042 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 42V 1.19A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3293 pcs Duomenų lapas 1.LED50W-042.pdf2.LED50W-042.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 42V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Serija LED-50W Reitingai IP66
Galia (vatais) 50W Darbinė temperatūra -30°C ~ 60°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 1.19A 42V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.19A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LED50W-048-C1050-D
LED50W-048-C1050-D
Gamintojai: Thomas Research Products
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.05A
Sandelyje: 4024 pcs
parsisiųsti: LED50W-048-C1050-D.pdf
RFQ
LED50W-040-C1250-D
LED50W-040-C1250-D
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 1.25A
Sandelyje: 3457 pcs
parsisiųsti: LED50W-040-C1250-D.pdf
RFQ
LED50W-042-C1190
LED50W-042-C1190
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 1.19A