TMK105BJ103MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105BJ103MP-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK105BJ103MP-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 25V X5R 0402
Duomenų lapai: 1.TMK105BJ103MP-F.pdf2.TMK105BJ103MP-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMK105BJ103MP-F specifikacijos
Dalies numeris TMK105BJ103MP-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 10000PF 25V X5R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2030887 pcs Duomenų lapas 1.TMK105BJ103MP-F.pdf2.TMK105BJ103MP-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 587-5477-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Talpa 10000pF Programos SMPS Filtering