TMK105BJ104MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105BJ104MP-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK105BJ104MP-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
Duomenų lapai: TMK105BJ104MP-F.pdf
  • Pranešimas
TMK105BJ104MP-F specifikacijos
Dalies numeris TMK105BJ104MP-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1680750 pcs Duomenų lapas TMK105BJ104MP-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.026" (0.65mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RM TMK105 BJ104MP-F
TMK105BJ104MPF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Talpa 0.1µF Programos SMPS Filtering