TMK105B7682KV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105B7682KV-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK105B7682KV-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 25V X7R 0402
Duomenų lapai: TMK105B7682KV-F.pdf
  • Pranešimas
TMK105B7682KV-F specifikacijos
Dalies numeris TMK105B7682KV-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 6800PF 25V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5139487 pcs Duomenų lapas TMK105B7682KV-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RM TMK105 B7682KV-F
TMK105B7682KVF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Talpa 6800pF