LB2518T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T2R2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB2518T2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 340MA 90 MOHM
Duomenų lapai: 1.LB2518T2R2M.pdf2.LB2518T2R2M.pdf
  • Pranešimas
LB2518T2R2M specifikacijos
Dalies numeris LB2518T2R2M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 340MA 90 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1601434 pcs Duomenų lapas 1.LB2518T2R2M.pdf2.LB2518T2R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1007 (2518 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1007 (2518 Metric)
Kiti vardai 587-2516-2
LB2518T2R2M-ND
LQ LB 2518T2R2M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 68MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 90 mOhm 1007 (2518 Metric)
DC rezistorius (DCR) 90 mOhm Dabartinis įvertinimas 340mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LB2518T2R2MV
LB2518T2R2MV
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 340MA 90 MOHM