LB2518T331K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T331K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB2518T331K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 30MA 7 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.LB2518T331K.pdf2.LB2518T331K.pdf
  • Pranešimas
LB2518T331K specifikacijos
Dalies numeris LB2518T331K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 330UH 30MA 7 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1506093 pcs Duomenų lapas 1.LB2518T331K.pdf2.LB2518T331K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1007 (2518 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1007 (2518 Metric)
Kiti vardai 587-2518-2
LB2518T331K-ND
LQ LB 2518T331K
LQ LB 2518T331K
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 796kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.5MHz Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 30mA 7 Ohm 1007 (2518 Metric)
DC rezistorius (DCR) 7 Ohm Dabartinis įvertinimas 30mA