LB2016T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T6R8M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB2016T6R8M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 200MA 350 MOHM
Duomenų lapai: 1.LB2016T6R8M.pdf2.LB2016T6R8M.pdf
  • Pranešimas
LB2016T6R8M specifikacijos
Dalies numeris LB2016T6R8M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 200MA 350 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1525908 pcs Duomenų lapas 1.LB2016T6R8M.pdf2.LB2016T6R8M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-2506-2
LB2016T6R8M-ND
LQ LB 2016T6R8M
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 38MHz Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 350 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 350 mOhm Dabartinis įvertinimas 200mA