LB2016T470KV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T470KV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB2016T470KV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 70MA 2.4 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.LB2016T470KV.pdf2.LB2016T470KV.pdf
  • Pranešimas
LB2016T470KV specifikacijos
Dalies numeris LB2016T470KV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 47UH 70MA 2.4 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 752415 pcs Duomenų lapas 1.LB2016T470KV.pdf2.LB2016T470KV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-4027-2
LQ LB 2016T470K V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 47µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 11MHz Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 2.4 Ohm 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 2.4 Ohm Dabartinis įvertinimas 70mA