LB2016T4R7MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T4R7MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB2016T4R7MV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM
Duomenų lapai: 1.LB2016T4R7MV.pdf2.LB2016T4R7MV.pdf
  • Pranešimas
LB2016T4R7MV specifikacijos
Dalies numeris LB2016T4R7MV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 858621 pcs Duomenų lapas 1.LB2016T4R7MV.pdf2.LB2016T4R7MV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-4028-2
LQ LB 2016T4R7M V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 225mA 250 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 250 mOhm Dabartinis įvertinimas 225mA