TYKTBLSANF-26.000000
TaitienTaitien
TYKTBLSANF-26.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYKTBLSANF-26.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC TCXO 26.0000MHZ CLP SNWV SMD
Duomenų lapai: 1.TYKTBLSANF-26.000000.pdf2.TYKTBLSANF-26.000000.pdf3.TYKTBLSANF-26.000000.pdf
  • Pranešimas
TYKTBLSANF-26.000000 specifikacijos
Dalies numeris TYKTBLSANF-26.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC TCXO 26.0000MHZ CLP SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TY
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±1ppm
Dažnumas 26MHz Išsamus aprašymas 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -