TYKTACSANF-19.200000
TaitienTaitien
TYKTACSANF-19.200000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYKTACSANF-19.200000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC TCXO 19.2MHZ 1.8V CLP SW SMD
Duomenų lapai: 1.TYKTACSANF-19.200000.pdf2.TYKTACSANF-19.200000.pdf3.TYKTACSANF-19.200000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TYKTACSANF-19.200000 specifikacijos
Dalies numeris TYKTACSANF-19.200000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC TCXO 19.2MHZ 1.8V CLP SW SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TY
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai 1664-1319-2 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±500ppb Dažnumas 19.2MHz
Išsamus aprašymas 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA