TYKTBLSANF-16.000000
TaitienTaitien
TYKTBLSANF-16.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYKTBLSANF-16.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC TCXO 16MHZ 1.8V CLP SW SMD
Duomenų lapai: 1.TYKTBLSANF-16.000000.pdf2.TYKTBLSANF-16.000000.pdf3.TYKTBLSANF-16.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TYKTBLSANF-16.000000 specifikacijos
Dalies numeris TYKTBLSANF-16.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC TCXO 16MHZ 1.8V CLP SW SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TY
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai 1664-1323-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±1ppm Dažnumas 16MHz
Išsamus aprašymas 16MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA