HM72B-061R5LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72B-061R5LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72B-061R5LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 8.4A 14 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72B-061R5LFTR13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
HM72B-061R5LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72B-061R5LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 8.4A 14 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61964 pcs Duomenų lapas HM72B-061R5LFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM72B
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 987-1469-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Molded Inductor 8.4A 14 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 14 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 8.4A Dabartinis - sodrumas 18A