HM72B-061R0LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72B-061R0LFTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72B-061R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72B-061R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72B-061R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72B-061R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics/BI Magnetics
apibūdinimas FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4517 pcs Duomenų lapas HM72B-061R0LFTR13.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Unshielded
Įveskite Molded Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Serija HM72B RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija Nonstandard
Kiti vardai 987-1468-2
HM72B061R0LFTR13
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas HM72B-061R0LFTR13 Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Aparatinės įrangos tipas 1µH Dažnumas - testas -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 10 mOhm Max Išplėstas aprašymas 1µH Unshielded Molded Inductor 10.3A 10 mOhm Max Nonstandard
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Skersmuo - pečių -
apibūdinimas FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD Delsimo laikas 100kHz
DC rezistorius (DCR) 22A Dabartinis įvertinimas 10.3A