HM72A-12R68LLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM72A-12R68LLFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 680NH 27A 2.5 MOHM SMD
Duomenų lapai: HM72A-12R68LLFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM72A-12R68LLFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM72A-12R68LLFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 680NH 27A 2.5 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4944 pcs Duomenų lapas HM72A-12R68LLFTR13.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HM72A
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 680nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 680nH Unshielded Molded Inductor 27A 2.5 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 2.5 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 27A
Dabartinis - sodrumas 49A