HM69-40R10LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM69-40R10LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 100NH 28A 0.39 MOHM
Duomenų lapai: HM69-40R10LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM69-40R10LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM69-40R10LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 100NH 28A 0.39 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5974 pcs Duomenų lapas HM69-40R10LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.250" W (7.01mm x 6.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM69
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 100nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100nH Shielded Inductor 28A 0.39 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 0.39 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 28A