HM69-50R10LFTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM69-50R10LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 100NH 29A 0.48 MOHM
Duomenų lapai: HM69-50R10LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM69-50R10LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM69-50R10LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas FIXED IND 100NH 29A 0.48 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4641 pcs Duomenų lapas HM69-50R10LFTR13.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.248" W (8.60mm x 6.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija HM69
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 100nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100nH Shielded Inductor 29A 0.48 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 0.48 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 29A