HM67-B5R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HM67-B5R0LFTR13
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics
Prekės aprašymas COMMON MODE CHOKE 5UH 1A 2LN SMD
Duomenų lapai: HM67-B5R0LFTR13.pdf
  • Pranešimas
HM67-B5R0LFTR13 specifikacijos
Dalies numeris HM67-B5R0LFTR13 Gamintojas TT Electronics
apibūdinimas COMMON MODE CHOKE 5UH 1A 2LN SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4235 pcs Duomenų lapas HM67-B5R0LFTR13.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.370" W (6.00mm x 9.40mm) Serija HM67
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 Flat Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Induktyvumas @ Dažnis 5µH @ 100kHz Aukštis (maks.) 0.154" (3.90mm)
Filtro tipas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1A DCR 120 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 120 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1A Patvirtinimai -