SMF18AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF18AHRVG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF18AHRVG
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Duomenų lapai: SMF18AHRVG.pdf
  • Pranešimas
SMF18AHRVG specifikacijos
Dalies numeris SMF18AHRVG Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1185031 pcs Duomenų lapas SMF18AHRVG.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123W
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123W Kiti vardai SMF18AHRVGTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.8A Talpa @ dažnumas -