SMF18A-T13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF18A-T13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF18A-T13
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF18A-T13.pdf
  • Pranešimas
SMF18A-T13 specifikacijos
Dalies numeris SMF18A-T13 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 570434 pcs Duomenų lapas SMF18A-T13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija SMF Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.8A Talpa @ dažnumas -