SMF18AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF18AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF18AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF18AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF18AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF18AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4153 pcs Duomenų lapas SMF18AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF18AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.8A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMF20A-E3-18
SMF20A-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 32.4V DO219AB
Sandelyje: 909230 pcs
parsisiųsti: SMF20A-E3-18.pdf
RFQ
SMF20A
SMF20A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 32.4V SOD123F